۵ مزیت برتری وبینار بر جلسات شخصی

ممکن است تصور کنید که ویدئو کنفرانس برای بعضی از شرایط کمتر ایده آل است، اما به زودی خواهید فهمید که مکالمات زنده می تواند در مقایسه با آن یک ظرفیت مشکل ساز باشد:

  1. شرکت در زمان مقرر

  هر روز چه مقدار ترافیک دارید؟ در این باره فکر کنید که دفعه بعد کسی هنگامی که نیمی از زمان جلسه گذشته است، به جلسه شخصی شما رسیده است. حداقل، شما می توانید تضمین کنید که شما در پشت یک رشته از چراغ قرمز متوقف نمی شوید.

  1. رفتارهای بهتر

  تعاملات دیجیتال کمتر “در چهره شما” است. شما دیگر نباید برای عادت های فردی مزاحم دیگران، در جلسه حضور داشته باشید. شما اصلا در طی زمان احساس ادب از طرف مقابل نکنید. همچنین، مردم تمایل دارند که در جلسات ویدئویی یکدیگر را کمتر جلوه دهند. به دلیل چیز کوچکی که به عنوان “عقب افتادگی” شناخته می شود، مردم یک ثانیه اضافی را صبر می کنند تا اطمینان حاصل شود که نوبت به آنها برای صحبت کردن است و مکالمه دلیل عقب افتادگی نیست. در “دنیای واقعی”، ما هیچ انتظاری از تاخیر پیش آمده درجلسه  نداریم.

  1. افزایش اعتماد به نفس

  اولین جلسه ویدئویی می تواند کمی ناخوشایند باشد. این  استاندارد است. اما با گذشت زمان، متوجه خواهید شد که افرادی که بیشترین مشارکت در بحث را دارند، بیشتر به جلو می آیند. هنگامی که یک شخص در یک صفحه رایانه صحبت می کند، او بزرگترین تاثیر متقابل انسان را احساس نمی کند و بسیاری از اضطراب هایی را که هنگام برقراری تعامل در فرد ایجاد می شوند، از بین می رود. مکالمه ویدئویی مانند داشتن مکالمه زنده انسانی، منهای تمام نشانه های ناخوشایند و تنش های معمول در یک اتاق است.

  1. یک روز خنده دار

  محل کار رویدادها یا کارهای روزانه، در ویدیو کنفرانس بسیار موثرتر و خاص‌تر می شوند. از آنجایی که هیچ یک از شرکت کنندگان یکدیگر را قبل از جلسه “تیزهوش” نمی بینند، شرکت کنندگان بیشتر شگفت زده شده و از ظاهر یکدیگر لذت می برند. آن را امتحان کنید.

  1. به اشتراک گذاری چیزها

  ارسال ایمیل ها به یک نفر دیگر در‌حال جلسه ویدیویی روی کامپیوترتان نسبت به بودن در یک اتاق جلسه درخانه تان ساده تر است. همچنین نوع دیگری از به اشتراک گذاری است که می تواند بهره وری را افزایش دهد. همانطور که مردم متوجه این مزایا هستند، روز به روز، کنفرانس ویدیویی را بیشتر انتخاب می کنند.

0 پاسخ ها

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *