خرید سامانه lms

خرید سامانه lms

یکی از سوالات همیشگی شرکت ها و سازمان هایی که به فکر راه اندازی آموزش مجازی هستند، در مورد خرید سامانه LMS است. آن‌ها می‌خواهند بدانند که چه نکاتی را باید در خرید سامانه LMS رعایت کنند؟ چه گزینه هایی برای خرید سامانه LMS وجود دارد و بهترین گزینه کدام است؟

 در این مقاله به تمامی این سوالات پاسخ داده می‌شود.

سامانه LMS چیست؟

سامانه LMS یا سامانه Learning Management System به معنای یک راه حل جامع نرم افزاری برای یادگیری الکترونیکی سازمانی است. یک سامانه LMS باید بتواند تمامی نیازهای آموزش مجازی را برآورده سازد (برای مشاهده ویژگی‌ها و تعریف دقیق این سامانه، مقاله سیستم مدیریت آموزش الکترونیکی (LMS) را ببینید).

برای مثال سامانه LMS باید امکان تعریف کلاس‌های آموزشی، اساتید و دانشجویان را داشته باشد و دانشجویان باید بتوانند کلاس‌های مختلف را ببینند و در آن‌ها ثبت نام و پس از آن به صورت آنلاین در کلاس‌ها شرکت کنند.

محیط کلاس باید یک محیط تعاملی باشد و آن‌ها بتوانند با استاد و سایر دانشجویان ارتباط برقرار کنند. امکان به اشتراک گذاری منابع درسی، تمرین‌ها و آزمون‌ها توسط استاد باید وجود داشته باشد. دانشجویان باید بتوانند نتایج نمرات تکالیف و آزمون‌های خود را به صورت آنلاین مشاهده نمایند و بسیاری امکانات دیگر.

برای آشنایی با ویژگی‌ها و بخش‌های اساسی سامانه LMS، پیشنهاد می‌کنیم حتما مقاله LMS چیست را بخوانید.

موارد مهم در خرید سامانه LMS

حالا که با مفاهیم اولیه سامانه LMS آشنا شدید، می‌خواهیم به شما بگوییم که چه مواردی را در خرید سامانه LMS باید در نظر داشته باشید.

مهم‌ترین و اساسی‌ترین نکته در خرید سامانه LMS، شرکت ارائه‌دهنده این سرویس است و پشتیبانی ای که می‌تواند برای شما فراهم کند. اگر شما قدرتمندترین سامانه LMS را خریداری کنید ولی شرکت ارائه دهنده نتواند پشتیبانی مناسبی ارائه دهد، عملأ نرم افزار برای شما غیرقابل استفاده خواهد بود.

ما در شرکت رایاپردازش مفتخر به ارائه خدمات پشتیبانی به مجموعه های بزرگی مانند موسسه اعتباری کوثر، سازمان اتکا، بیمه سامان، دانشگاه صنعتی امیرکبیر و … هستیم.

همکاری با مجموعه های بزرگ ذکر شده، به ما فرصت داد که قدرت سامانه LMS خود را در حجم سرویس بالا بسنجیم. اکنون پس از گذشت بیش از ۱۰ سال، تجربه‌ غنی ای در حوزه راه‌اندازی و پشتیبانی بستر آموزش الکترونیک سازمان داریم. اگر قصد راه اندازی آموزش الکترونیک سازمانی را دارید،  از بخش تماس با ما برای ارتباط با ما استفاده کنید.

عامل مهم دیگری که در خرید سامانه LMS باید به آن توجه داشته باشید، پشتیبانی از زبان فارسی است. اکثر شرکت های ارائه دهنده سامانه LMS از نرم افزارهای کرک شده خارجی استفاده می‌کنند. محیط این نرم افزارها، کاملا انگلیسی بوده و در تایپ فارسی مشکل دارند. در خیلی از آن‌ها جملات فارسی به صورت حرف به حرف و جداگانه نوشته می‌شود.

ما در نیما، تمامی مشکلات مربوط به پشتیبانی زبان فارسی را حل کرده ایم. یک نمونه آنلاین از سیستم ما برای موسسه اعتباری کوثر را در لینک زیر می‌توانید مشاهده کنید.

http://lmskosar.nimael.com/

بهترین گزینه در خرید سامانه LMS

ما ادعا می‌کنیم که شرکت رایاپردازش بهترین گزینه در خرید سامانه LMS است. برای این منظور دلایل زیر را بیان می‌کنیم:

۱) تجربه چندین ساله در حوزه راه اندازی و پشتیبانی بستر آموزش الکترونیک مجازی

۲) یکپارچه سازی سامانه LMS با نرم افزار کلاس مجازی نیما

۳) امکان اتصال سامانه LMS با سیستم وبینار و وب کنفرانس نیما

۴) سرویس‌دهی به سازمان های بسیار بزرگ با حجم سرویس بالا ( موسسه اعتباری کوثر، سازمان اتکا، بیمه سامان، دانشگاه صنعتی امیرکبیر و …)

برای ارتباط با ما از بخش تماس با ما یا درخواست دمو  استفاده کنید.

1 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *