اجاره کلاس مجازی

اجاره کلاس مجازی

اجاره کلاس مجازی یک روش عالی برای بهره بردن از آموزش مجازی است بدون این که هزینه های بالای خرید نرم افزار را متقبل شوید. با اجاره کلاس مجازی قادر خواهید بود که فقط در زمان برگزاری کلاس مجازی هزینه پرداخت کنید.

در این مقاله ارائه دهنده های خدمات اجاره کلاس مجازی را به شما معرفی خواهیم کرد. همچنین معیارهای مهم در انتخاب یک سرویس اجاره کلاس مجازی را به شما معرفی خواهیم کرد تا بتوانید بهترین انتخاب را برای مجموعه خود داشته باشید.

در نهایت نیز هزینه های اجاره کلاس مجازی را برای شما شرح خواهیم داد.

چرا اجاره کلاس مجازی ؟

به نسبت خرید نرم افزار آموزش مجازی، اجاره کلاس مجازی مزیت هایی دارد که عبارت اند از:

  1. فقط در زمان استفاده هزینه پرداخت می کنید.
  2. نیازی به تجهیزات شبکه و شبکه درون سازمانی ندارید.
  3. هزینه خرید نرم افزار را نخواهید داشت.
  4. پشتیبانی برگزاری با کیفیت کلاس مجازی با شرکت ارائه دهنده این خدمت است.

البته طبیعی است که خرید سامانه آموزش مجازی هم در شرایط مقتضی، یک انتخاب درست است و این طور نیست که همه‌ی امتیازها به نفع اجاره کلاس مجازی باشد.

در صورتی که شما قصد دارید آموزش الکترونیک را در سازمان خود پیاده سازی کنید، می‌توانید از بخش تماس با ما برای ارتباط با ما استفاده کنید. شرکت رایاپردازش با تجربه چندین ساله در برگزاری سامانه های آموزش مجازی در شرکت ها و ارگان ها مختلف، می‌تواند این کار را به بهترین شکل برای شما انجام دهد.

شرکت های ارائه دهنده خدمت کلاس مجازی

نرم افزار Adobe Connect یک نرم افزار آمریکایی است که توسط شرکت ادوبی، توسعه داده شده است. متاسفانه به دلیل تحریم ها، این شرکت به صورت مستقیم با ایران کار نمی کند. نسخه های موجود از این نرم افزار در ایران، تمامی نسخه های کرک شده هستند.

این نسخه های کرک شده مشکلاتی دارند که به واسطه این مشکلات، ما استفاده از این سرویس را برای اجاره کلاس مجازی به شما پیشنهاد نمی کنیم.

برای اطلاع بیش‌تر در مورد این مشکلات حتما دو مقاله اجاره سرور adobe connect و فروش لایسنس adobe connect را ببینید.

یکی دیگر از ارائه دهندگان این خدمت، شرکت ما یعنی رایاپردازش هوشمند امیرکبیر است. این شرکت در سال ۱۳۸۶ در دانشگاه صنعتی امیرکبیر راه اندازی شد. هدف این شرکت این بود که کلیه بسترهای آموزش الکترونیک دانشگاه را مدیریت کند.

تجربه این کار نرم افزار بومی نیما بود و مفتخر هستیم که با گذشت چندین سال از فعالیت شرکت، ما ارائه دهنده پکیج آموزش سازمانی دانشگاه صنعتی امیرکبیر هستیم. علاوه بر آن تجربه کار با شرکت های بزرگی نظیر سازمان بنادر، موسسه مالی اعتباری کوثر، بیمه سامان و … را نیز داشته ایم.

نرم افزار نیما یک نرم افزار کاملا بومی و داخلی است که به صورت کامل از زبان فارسی پشتیبانی می‌کند. نمایی از این نرم افزار را در شکل زیر مشاهده می کنید.

ما علاوه بر فروش نرم افزار نیما، خدمات کلاس مجازی نیما را به صورت سرویس نیز ارائه می‌کنیم. برای اجازه کلاس مجازی و شرایط آن می‌توانید از بخش تماس با ما برای ارتباط با ما استفاده کنید.

هزینه های اجاره کلاس مجازی

در نیما، هزینه اجاره کلاس مجازی به صورت نفر/ساعت محاسبه می‌شود. به این صورت که شما به ازای تعداد نفرات شرکت کننده ضربدر زمان برگزاری کلاس مجازی، هزینه پرداخت خواهید کرد.

برای مثال فرض کنید که شما یک کلاس ۳۰ نفره دارید و مدت برگزاری کلاس ۲ ساعت است. شما باید هزینه ۶۰ نفر/ساعت را برای اجاره کلاس مجازی پرداخت کنید.

در نیما ما افتخار برگزاری ۳ میلیون نفر/ساعت کلاس مجازی را داشته ایم که عدد بسیار بزرگی است.

برای کسب اطلاعات بیش‌تر، از بخش تماس با ما برای ارتباط با ما استفاده کنید.

0 پاسخ ها

دیدگاه خود را ثبت کنید

آیا می خواهید به بحث بپیوندید؟
در صورت تمایل از راهنمایی رایگان ما استفاده کنید!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *