نرم افزار کلاس مجازی نیما:

نرم افزار کلاس مجازی امیرکبیر (نیما) بعنوان اولین نرم افزار کلاس مجازی بومی با امکانات روز دنیا از قبیل پخش صوت و تصویر به اشتراک گذاری مستندات، تخته سفید و صفحه نمایش، گفتگو و یادداشت متنی، ذخیره خودکار جلسات، حضورو غیاب زمانی، برگزاری وبینار بدون محدودیت در پخش صوت و تصویر، اپلیکیشن دسکتاپ و اندروید و با مزایای رقابتی منحصر بفردی مانند مالکیت معنوی، محیط فارسی، پشتیبانی از مستندات فارسی، نیاز حداقلی به سرعت و ترافیک اینترنت، امکان شخصی سازی و پشتیبانی ۲۴ ساعته، آماده خدمت رسانی به سیستم آموزشی کشور است.

پس از طراحی و پیاده سازی موفق نیما در دانشگاه صنعتی امیرکبیر و با اعلام نیاز سایر دانشگاهها و سازمانها برای استفاده از این نرم افزار بومی، روند تجاری سازی این سامانه آغاز گردید. از آن زمان شرکتها و سازمانهایی نظیر گروه بهمن، موسسه اعتباری کوثر، دانشگاه مازندران، سازمان بنادر و دریانوردی و… به جمع بهره برداران نیما پیوستند. با توجه به بهره برداری بسیار موفق این نرم افزار در موسسه اعتباری کوثر و تشویق مدیران موسسه به معرفی و گسترش استفاده از نیما در شبکه بانکی کشور بر آن شدیم تا از این فرصت برای معرفی نیما به صنعت بانکی کشور بهره مند شویم.

نرم افزار کلاس مجازی نیما بعنوان اولین کلاس آنلاین بومی با امکانات روز دنیا می باشد.

پس از طراحی و پیاده سازی موفق نرم افزار نیما در دانشگاه صنعتی امیرکبیر و با اعلام نیاز سایر دانشگاهها و سازمانها برای استفاده از این نرم افزار بومی، روند تجاری سازی این سامانه آغاز گردید. از آن زمان شرکتها، سازمانها و موسسات زیادی به جمع بهره برداران نیما پیوستند.

با توجه به بهره برداری بسیار موفق این نرم افزار و رضایت تمامی مشتریان بر آن شدیم تا به معرفی بیشتر نیما در تمامی سازمانها بپردازیم.

هم اکنون این نرم افزار با امکاناتی از قبیل پخش صوت و تصویر، به اشتراک گذاری مستندات، تخته سفید و صفحه نمایش، گفتگو و یادداشت متنی، ذخیره خودکار جلسات، حضورو غیاب زمانی، برگزاری وبینار بدون محدودیت در پخش صوت و تصویر، اپلیکیشن دسکتاپ و اندروید و با مزایای رقابتی منحصر بفردی مانند مالکیت معنوی، محیط فارسی، پشتیبانی از مستندات فارسی، نیاز حداقلی به سرعت و ترافیک اینترنت، امکان شخصی سازی و پشتیبانی ۲۴ ساعته، آماده خدمت رسانی به سیستم آموزشی کشور می باشد.